Geri Ödeme Politikası

Genel 

Geri ödeme ve dönüş politikamız 30 gün sürüyor. Satın alma işleminizin üzerinden 30 gün geçtikten sonra size tam bir geri ödeme veya değişim sunamıyoruz.

İadeye hak kazanabilmeniz için ürünün kullanılmamış olması ve çalışır durumda olması gerekir. Ayrıca orijinal ambalajında ​​olmalıdır.

Çeşitli mal türleri iade edilmekten muaftır. Gıda, çiçek, gazete, dergi gibi çabuk bozulan ürünler iade edilemez. Ayrıca kişisel veya hijyenik ürünler, tehlikeli maddeler veya yanıcı sıvı veya gazlar içeren ürünler de kabul edilmez.

 

Geri ödemeler

İadeniz alınıp incelendikten sonra, iade ettiğiniz ürünü aldığımızı bildiren bir e-posta göndereceğiz. Ayrıca geri ödemenizin onaylandığını veya reddedildiğini de size bildireceğiz.

Onaylanmanız durumunda geri ödemeniz işleme koyulacak ve belirli bir süre içinde kredi kartınıza veya orijinal ödeme yönteminize otomatik olarak bir kredi uygulanacaktır.

 

Geç veya eksik geri ödemeler

Henüz geri ödeme almadıysanız öncelikle banka hesabınızı tekrar kontrol edin.

Daha sonra kredi kartı şirketinizle iletişime geçin; geri ödemenizin resmi olarak yayınlanması biraz zaman alabilir.

Daha sonra bankanızla iletişime geçin. Geri ödemenin yayınlanmasından önce genellikle bir miktar işlem süresi vardır.

Tüm bunları yaptıysanız ve hâlâ geri ödemenizi alamadıysanız lütfen bizimle {info@karpetek.com} adresinden iletişime geçin.

 

Değişim

Öğeleri yalnızca kusurlu veya hasarlı olması durumunda değiştiririz. Aynı ürünle değiştirmeniz gerekiyorsa, bize {info@karpetek.com} adresinden bir e-posta gönderin ve ürününüzü şu adrese gönderin: {Teknik Arıcılık Aslanpaşa Mah. Ziyabey Cad. No: 15 Oltu / Erzurum}.

 

Gönderim iadeleri

Ürününüzü iade etmek için ürününüzü yukarıdaki adresimize göndermeniz gerekiyor.

Ürününüzü iade ettiğinizde kendi kargo masraflarınızı ödemek sizin sorumluluğunuzda olacaktır. Nakliye masrafları iade edilmez. Para iadesi almanız durumunda, iade nakliye ücreti geri ödemenizden düşülecektir.

Yaşadığınız yere bağlı olarak, değiştirilen ürünün tarafınıza ulaşma süresi farklılık gösterebilir.